Trojkráľový pretek

Organizátori OPK Čadca a SPZ RgO Kysúc Vás srdečne pozývajú na Trojkráľový pretek, ktorý sa bude konať dňa 6.01.2019. Viac informácií nájdete v odkaze: Trojkráľový pretek.

 

Prihlášku je možné vyplniť aj online v sekcií ´´Podujatia´´

Reprezentačný poľovnícky ples

Organizátori OPK Čadca a SPZ RgO Kysúc srdečne pozývajú všetkých priaznivcov tanca, dobrej zábavy, pestrého programu s poľovníckou tematikou a gurmánskych poľovníckych špecialít na IV.ročník Reprezentačného poľovníckeho plesu dňa 19.januára 2019 do Domu kultúry v Čadci. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Viac informácií o podujatí a predaji lístkov nájdete v súbore: Reprezentačný poľovnícky ples

 

Predlžovanie platnosti poľovných lístkov 2018

Obvodná poľovnícka komora Čadca upozorňuje držiteľov poľovných lístkov (ďalej "PL"), ktorým končí platnosť k 31.12.2018, a majú aj naďalej záujem pokračovať v činnosti v prospech prírody a poľovníctva, že žiadosti o vydanie/predĺženie platnosti PL je potrebné podať najneskôr 30 dní pred uplynutím doby platnosti PL (do 1.12.2018).

Žiadosti podané od 2.12.2018 už nebude možné považovať za žiadosť o predĺženie platnosti PL, ale za žiadosť o jeho vydanie spoplatnené podľa platného cenníka.

Zoznam držiteľov s končiacou platnosťou PL nájdete v priloženom súbore: ZOZNAM

Čítať ďalej...

HUBERTOVA MUŠKA

Pozývame širokú verejnosť, priaznivcov strelectva a lukostreľby na atraktívnu súťaž v streľbe z luku- HUBERTOVA MUŠKA. Súťaž bude prebiehať pod vedením profesionálnych lukostrelcov, členov klubu "Lovec-Klub lukostreľby Kysuce" na strelnici Zákopčie v nedeľu 7.10.2018. Neváhajte a príďte, okrem zaujímavého programu môžete ochutnať poľovnícky guláš z diviny. Viac informácií nájdete v priloženej pozvánke.

Dni Sv. Huberta v Oščadnici

OPK, Čadca, SPZ RgO Kysúc, PZ Javorské Oščadnica, Obec  a Farský úrad Oščadnica srdečne touto cestou pozývajú priateľov prírody a poľovníctva na Dni Sv. Huberta, ktoré sa uskutočnia 5.-7.10. 2018 s pestrým programom uvedeným v priloženej pozvánke. Svätohubertská omša bude celebrovaná Nitrianskym biskupom a Kysuckým rodákom J.E. Mons. Viliamom Judákom.

Podujatie je podporené Žilinským samosprávnym krajom.

 
 

Slovenský poľovnícky zväz - RgO Kysúc © 2014 

Počet návštev: